Головна » 2017 » Листопад » 22 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

21 листопада в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося вшанування Героїв Майдану. Педагогом – організатором Стеблак Н.І. було проведено урок - реквієм пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, на який були запрошені учні 8 класу. Учні мали змогу подивитися фільм: «Небесна Сотня. Зима що нас змінила». Також учениця Бадзо Олександра- розповіла присутнім про події цих років та побажала всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 447 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2