Головна » 2018 » Травень » 11 » День Пам'яті та примирення
День Пам'яті та примирення

У Ключарківсьуій школі святкували День Пам'яті та примирення. Для більшості мешканців День Памяті та примирення – це не день скорботи, а світле свято гордості за нашу країну, наш народ. На початку травня у всіх закладах освіти проходять уроки мужності, мітинги пам’яті.Так, напередодні 9 травня на подвір’ї біля пам'ятника загиблих воїнів односельців ,вишикувалися учні та вчителі школи, щоб відзначити 68-річницю Великої Перемоги.
     Гімном України та словами вдячності дорогим ветеранам розпочався мітинг Пам’яті.
      Урочистою ходою пройшли до пам'ятника учні школи і поклали квіти в знак пам'яті наших героїв, які віддали своє життя за мир та свободу.
      Хвилиною пам’яті вшанували героїв, учні школи та гості свята загиблих співвітчизників та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я                        Перемоги та мирного життя наступних поколінь.

Переглядів: 312 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0