Головна » 2017 » Жовтень » 8 » День Партизанської Слави
День Партизанської Слави

Щороку 22 вересня вся наша держава відзначає День Партизанської Слави. Наша школа теж відзначила цей день. З учнями 8-9 класів був проведений відкритий виховний захід вчителем історії Решко Л.О. та педагогом-організатором Стеблак  Н.І.«Згадаймо їхні імена». Учні переглянули документальний фільм «Про партизанський рух в Україні» декламували вірші , вшанували пам'ять героїв-партизанів хвилиною мовчання.

В День Партизанської Слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Нехай День Партизанської Слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігається у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

Наш обов’язок – згадувати про них не лише в пам’ятних датах,, а й кожного дня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув в цій страшній війні.

Переглядів: 341 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1