Головна » 2017 » Травень » 25 » День Вишиванки
День Вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня і у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів святкували День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учні, а й вчителі та персонал школи. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Переглядів: 333 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1