Головна » 2018 » Червень » 3 » ДПА з української мови
ДПА з української мови

Урочисту крапку в навчальному році ставить, за традицією, Свято останнього дзвоника. Та для випускників навчальний рік ще не закінчився. Підсумкова державна атестація, яку більше знають під абревіатурою ДПА, — це головне випробування для українських школярів після 9-го класу. Для випускників ДПА є своєрідним мірилом отриманих знань.

31 травня учні 9 класу Ключарківської ЗОШ І-ІІ ст. перевіряли свої знання з української мови. Учні з хвилюванням чекали початку іспиту.

Екзамен розпочався о 9.00. Його розпочав учитель української мови та літератури Лендяк Й. В. вітанням випускників з ДПА. Завуч школи Скиба А .Л., голова ДПА, Фенчак М.В., член комісії ДПА, також побажали випускникам успіхів при написання письмової роботи – диктанту.

Перший крок зроблено. Учні підтвердили свої знання, які отримували протягом п’яти років основної школи.

Переглядів: 477 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0