Головна » 2018 » Травень » 13 » Класні батьківські збори та свято приурочене до Дня Матері
Класні батьківські збори та свято приурочене до Дня Матері

Класні батьківські збори та свято приурочене до  Дня Матері

Класний керівник Семенович В.В. разом з учнями 6 – Б класу Ключарківської ЗОШ І – ІІ ступенів підготували святковий концерт – сюрприз , своїм матусям до Дня Матері. Всі святково одягнені принесли букети квітів для своїх мам та бабусь, розповідали вірші, співали пісні ... Метою цього заходу було: виховувати почуття любові до найрідніших і найближчих людей- матерів, вчити цінувати в людях не тільки зовнішню красу, а й доброту, порядність, працьовитість, вірність; виховання любові до матері; зміцнення сімейних відносин через творчу діяльність учнів.

Головної мети було досягнуто , батьки були приємно вражені сюрпризом від їхніх дітей.

Переглядів: 475 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1