Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Козацькі забави в школі
Козацькі забави в школі

14 жовтня український народ відмічає свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва.

Продовжуючи славні і шляхетні традиції нашого народу, у Ключарківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів на передодні цього дня проводиться щорічне спортивно-розважальне свято «Козацькі забави». Ініціатором організації свята є вчитель фізичної культури Басараб В. І. та педагог-організатор Якушева М. О.

Козацький дух, силу, мужність та витривалість перевіряли на собі учні школи, беручи участь у різноманітних спортивних змаганнях козацького спрямування: «Сильна рука», «Переправа з мішками», «Силачі», «Переправа на дошках», «Посадка картоплі», «Перетянування канату», «Стрибунець» та інші.

Звичайно, козацька нагорода знайшла своїх героїв, які отримали у чесній боротьбі призи та грамоти за участь у змаганнях.  Наші команди показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки.

Свято вдалося на славу!

Переглядів: 329 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1