Головна » 2018 » Грудень » 24 » Людина приходить у світ для добра.
Людина приходить у світ для добра.

Людина приходить у світ для добра

Людина приходить у світ для добра. Доброта – це один із найсвітліших виявів людської душі. Доброта виражається у нашому ставленні до людей і навколишнього світу. Учні нашої школи вважають, що кожна людина має бути доброю, чесною, справедливою. І саме тому діти дуже активно відгукнулись на проведення в школі заходів доброти.

У Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів 11.12 2018 року класні керівники 1 та 5 класів (Масалович О. С. та Решко Л. О.) провели цікаві виховні години на тему «Милосердя і доброта людства два крила». Метою заходів є формувати уявлення дітей про добро, вчити учнів оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій, наслідувати їх позитивні риси; розвивати творчі здібності школярів, прагнення до самовдосконалення; виховувати у дітей віру у силу добра, бажання творити добро, бути милосердними, співчутливими.

Переглядів: 429 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1