Головна » 2017 » Листопад » 19 » Міжнародний День Толерантності
Міжнародний День Толерантності

16 листопада 1995 року держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності.

З нагоди Міжнародного Дня толерантності в Ключарківській ЗОШ було проведено різні заходи: розвивальне заняття з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантними» для учнів 4 класу, яку підготувала практичний психолог Грабовницька М.В. На занятті учні ознайомилися з історією виникнення дати, складали асоціативний кущ «Толерантність», дізналися якими якостями має бути наділена толерантна людина, а також створили планету дружби зі своїх долоньок з закликом: «Толерантність врятує світ!».

Також була проведена інформаційна лінійка, де старші учні школи розповіли про заснування дня толерантності та продекламували вірші присвячені толерантності та толерантному ставленню один до одного.

Переглядів: 536 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1