Головна » 2018 » Лютий » 21 » Небесна Сотня
Небесна Сотня

"Ніхто не забутий, ніщо не забуте..."

20 лютого 2018 року у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ст , з метою увічнення великої людяності, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У школах відбулися:
бесіди, години спілкування з вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні.
    Педагог-організатором Стеблак Н.І .з учнями 8-го класу ,провела виховну годину "Пам'ятаймо Героїв Небесної Сотні"
Учні переглянули фільм «Зима, що нас змінила» та відеоролики "Реквієм за Небесною Сотнею", "Хвилина мовчання".
Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України.
    Хай палають свічки пам'яті загиблих героїв "Небесної Сотні" у наших серцях ...

Переглядів: 428 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/3