Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Свято осені
Свято осені

Ніби притомилося сонечко привітне:

У траві пожовклій молочай не квітне.

Облетіло літо листячком із клена,

Лиш ялинка в лісі сонячно зелена.

Журавля курличуть: летимо у вирій.

Пропливає осінь на хмарині синій.

Ось і завітала в Україну щедра осінь. В перші дні жовтня в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято «Осінній вернісаж», в якому взяли участь учні 1-9 класів.

З давніх-давен український народ відзначав свято осені. Після збирання врожаїв всіх культур люди святкували. Свято осені було взірцем праці селянина. Люди прославляли труд, вінчали Бога, що послав багатий урожай, веселились, раділи.

На один день школа поринула в чудову осінню казку. Кожен клас підготував вироби з природніх матеріалів: аплікації, фруктові композиції, композиції з квітів. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Фантазії дітей не було меж. Журі визначили переможців за такими критеріями: Оригінальність, естетика, творчий задум.

Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

Переглядів: 328 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2