Головна » 2017 » Травень » 24 » Тиждень Англійської Мови
Тиждень Англійської Мови

З 20 – 24 лютого в Ключарківській ЗОШ І – ІІ ступенів, за затвердженим планом проходив тиждень іноземної мови . В початкових класах відбувся конкурс « Знавці іноземної мови», проводила вчитель початкових класів Шафар Наталія Рудольфівна.

Учні 5 – 9 класів створили ляльковий театр , таких казок як ,  « Колобок», « Три поросята», « Рукавичка» , « Дванадцять місяців», « Півник і котик». Розпочалася вистава з пісні « Yesterday» , яку зіграли учні на фортепіано . У школі є група дівчат « Pretty girls» , які виконували пісні англійською мовою, учні брали участь у конкурсі плакатів та тему : «Моя улюблена казка», декламування віршів.

Проводила вчитель Семенович Вікторія Віталіївна.

«КВН» з німецької мови, де були задіяні учні 5 – 8 класів також проводилися різні вікторини та конкурси .

Проводила вчитель Ряшко Алла Василівна .

Тиждень іноземної мови в школі пройшов цікаво, учні на перервах намагалися спілкуватись іноземними мовами , брали інтерв’ю один від одного і залишились дуже задоволеними від тижня іноземної мови.

Переглядів: 359 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0