Головна » 2016 » Березень » 27 » Тиждень Іноземної мови
Тиждень Іноземної мови

Відповідно до річного та місячного планів роботи школи на 2015-2016 навчальний рік з метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської та німецької мов, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови, в період  з 21.03 – 25.03 2016 року в Ключарківській ЗОШ І – ІІ ступенів  був проведений тиждень іноземної  мови. Тиждень проходив за складеним заздалегідь планом.  До його організації були залучені вчитель  англійської мови ( Семенович В.В.), вчитель німецької мови ( Ряшко А.В.)  та учні 5 - 9-х класів.

Розпочався тиждень з традиційної лінійки відкриття, виставкою газет та плакатів. Учні мали змогу ознайомитися з історією, культурою, традиціями та святами англомовних країн та Німеччини. В рамках тижня іноземної  мови було проведено ряд змістовних цікавих заходів, зокрема: 22. 03 серед учнів 5–7 класів була поведена вистава «Teremok», читання віршів також учні співали пісні в день німецької мови.  За участю учнів 5–9 класів був проведений конкурс «What?  Where?  When?», де переможницею стала Пацан Ганна . На цьому  тижні  в школу був запрошений волонтер з корпусу МИР Francis Cressotti, учні із задоволенням спілкувалися, брали участь у різноманітних конкурсах. Закінчився тиждень іноземної мови врученням грамот активним учасникам цього тижня.

Переглядів: 468 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1