Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Тиждень музичного мистецтва
Тиждень музичного мистецтва

Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини. Музика стимулює учнів до творчої діяльності, сприяє формуванню пізнавальних та емоційно-мотиваційних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, комунікативності, а також позитивних якостей характеру. Вона дає людині поштовх для внутрішнього переживання і уяви, викликає бажання передавати музику в дії, міміці, жестах, рухах, співі, грі, створює нові художні образи.

Згідно плану школи з 09 по 13 жовтня 2017р. проводився Тиждень музичного мистецтва.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. З учнями початкових класів було проведено «Свято дитячої пісні». З учнями 5-8 класів була проведена інтелектуальна гра «Чи знаєш ти музичне мистецтво». Всі учні школи брали активну участь у проведенні Тижня музичного мистецтва, відгадували загадки про ноти, співали естафетою українські народні пісні, інсценізували українську народну пісню на їх вибір. Найактивнішими учнями були: Лендяк Валерія 2-А клас, Добош Мирослава та Рожкович Вікторія 4 клас, Скиба Іванна 6-А клас, Лендяк Юлія 7 клас.

Переможці були відзначені грамотами та призами.

Переглядів: 341 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0