Головна » 2017 » Жовтень » 14 » Виставка «Осінніх барв»
Виставка «Осінніх барв»

Виставка  «Осінніх барв»

Вже стало доброю традицією нашої школи – свято осені. На початку жовтня, коли виходиш на вулицю й відчуваєш особливу прохолоду-то розумієш що прийшла осінь. Щороку в нашій школі проводиться виставка-свято «Осінніх барв» .

Радують око осінні вбрання природи - жовте, багряне, золоте листя дерев і кущів, навіть повітря змінюється. Тепер воно наповнене новими осінніми пахощами - запахом сухої трави. Осінь і звучить по-особливому. Шумить вітер, дощ дзвенить, шарудить опале листя. Осінь - красива, мінлива й зовсім ненудна пора.

Слід відзначити класи які прийняли найактивнішу участь : 1 , 2-А, 4, 7 класи. Цікавими були роботи: «Крейсер Аврора» , «Золоте дерево» , «Хата багата», «Мудра сова», «Бабуся - Ягуся» , «Їстівні гриби», «Вітрила щастя» , «Капустяний зайчик», «Етноподвір'я», «Королева Кукурудза», «Працьовитий їжачок», « Веселі друзі», «Зайчик», «Карта України», «Веселі пінгвіни», «Виноградне гроно» та ще багато цікавих виробів.

Переглядів: 381 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0