Головна » 2018 » Січень » 21 » З Новим роком!
З Новим роком!

Вечір добрий!
Вечір гарний!
Ой, який він незвичайний!
Бо прийшов уже на поріг Новий рік!
Рік добра і рік кохання!
Тож приймайте привітання!

Будьте добрі та здорові!
Побажаємо всім любові!
Світла й радощів багато,
Щоб життя було , як свято.

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 29 грудня 2017 року, для учнів 9 класу в школі пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, зал сніжинками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Для глядачів ,учні 9 класу підготували казку, на новий лад. Завдяки вдало підібраним костюмам, всі поринули в атмосферу минулих років. Глядачі уважно спостерігали за чудовою грою наших талановитих акторів.

По закінченню свята для учнів 9 класу була організована Новорічна дискотека.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2018 рік.

Переглядів: 348 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0