Головна » 2017 » Грудень » 17 » Засідання МО природничо-математичного циклу
Засідання МО природничо-математичного циклу

12 грудня відбулося засідання шкільного МО вчителів природничо-математичного циклу з таким порядком денним:

1. Відкритий урок з трудового навчання у 7 класі. Вчитель – Фехтел В.Й.

2.Про формування інтелектуальних вмінь учнів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу. Вчитель – Ференці М.І.

3.Про результативність участі учнів в ІІ районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів природничо-математичного циклу. Всі члени М.О.

4.Огляд новинок наукової та методичної літератури. Підготувала – Фехтел В.Й.

Фехтел В.Й., вчитель трудового навчання провела відкритий урок у 7 класі на тему: «Технологічний процес виготовлення виробу». На уроці було використано різні форми і методи роботи. Вчитель вміло організувала учнів до роботи, доцільно використала фізкультхвилинку, на якій учні вміло відпочили між виконанням виробу. Урок заслуговує на вищу оцінку.

Ференці М.І., вчитель хімії і біології виголосила доповідь на тему «Формування інтелектуальних вмінь учнів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу». Члени МО взяли активну участь в обговоренні даної теми.

Відповідно відмітити, що МО природничо-математичного циклу має гарні результати на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад ( 7 призових місць, 2 з яких – переможні).

Фехтел В.Й. підготувала огляд новинок науково-методичної літератури.

МО було продуктивним, повчальним. Кожен з членів міг взяти для себе щось цікаве, нове,чомусь навчитися.

Переглядів: 583 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0