Нова українська школа –

це ключова реформа

Міністерства освіти і науки

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Список компетентностей, яких набуватимуть учні

• вільне володіння державною мовою;
  • здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) та іноземними мовами;
  • математична компетентність;
  • компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій;
  • інноваційність;
  • екологічна компетентність;
  • інформаційно-комунікаційна компетентність;
  • навчання впродовж життя;
  • громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей;
  • культурна компетентність;
  • підприємливість та фінансова грамотність.

Тема тижня «Моє довкілля»

Тема дня «Які рослини ростуть на шкільному повір’ї»

Ознайомлення учнів з поняттям довкілля. Пояснення важливості довкілля в житті людини в реальних прикладах.

Допомога учням засвоїти норми етичного ставлення до природи.

Навчаємо граючись

Найцікавіші ігри молодших школярів.

За допомогою цеглинок учні в парах складають прямі (горизонтальні, вертикальні) та криві лінії.

Діти вчаться розрізняти поняття «пряма», «точка», спостерігати, аналізувати, працювати з однолітками на результат, вирішувати проблемні завдання, керувати своїми емоціями.

Тема тижня Осінь

Тема дня «Чому осінь називають щедрою»

Так, лине час і на зміну одній  порі року приходить інша. Кожна пора року чудова і людям до вподоби .

Ось лине останній місяць осені. Сьогодні ми будемо прощатися із загадковою, щоразу неповторною у своїй красі – осінню.

Яка вона не постійна. То ніжна і лагідна, то похмура і непривітна. То весела, то життєрадісна, то мрійлива, то плаксива. Давайте ж згадаємо цю пору року.