Поради для батьків

першокласника

Шановні, батьки! Будіть дитину спокійно і ласкаво. Відкривши очі, вона має побачити ваше усміхнене обличчя. Не підганяйте дитину і не смикайте по дрібницях. Постарайтеся правильно розрахувати час, необхідний для зборів у школу. Дитина не встигла зібратися? Завтра розбудіть її трохи раніше. Погодуйте дитину сніданком. Якщо вона з якоїсь причини відмовляється їсти, не примушуйте, обмежтеся йогуртом чи бананом. Не забудьте покласти в портфель яблуко, бутерброд, сік чи компот, щоб ваш школяр зміг перекусити і попити, коли захоче.

В середині дня дитина повинна пообідати. А після школи обов’язково відпочити. Не змушуйте її відразу братися за уроки. Шестирічкам для відновлення сил після навчального дня не завадить поспати. На думку психологів, кращий час для навчання – з 8 до 12 дня і з 16 до 18 вечора.

Усе це допоможе дитині позбутися напруги, почувати себе спокійно і впевнено.