Правила для учнів

1.  Сумлінно вчитися. Уважно слухати пояснення вчителя, виконувати всі його завдання.

2.  Старанно працювати, брати участь у самообслуговуванні. Прагнути більше дізнатися про людей працю, їхні професії.

3.  Брати участь у корисних справах свого класу, допомагати товаришам у навчанні. Бути чесним і правдивим.

4.  Оберігати рідну природу. Бережно ставитися до шкільного майна, до своїх і чужих речей.

5.  Дотримуватися режиму дня. Цікаво і корисно проводити вільний час: читати, малювати, слухати музику, грати з товаришами.

6.  Дотримуватись правил особистої гігієни, щоденно робити ранкову гімнастику, займатися фізкультурою і спортом.

7.  Слухатись батьків, старших членів сім’ї, поважати їх, виконувати домашні обов’язки.

8.  Зразково поводитись у школі, в громадських місцях, на вулиці. Бути уважним ввічливим, поступатися старшим дорогою, місцем у громадському транспорті.

9.  Завжди бути охайно одягненим.

10.  Дотримуватись правил дорожнього руху, бережно поводитись з вогнем, газом, електронагрівальними приладами. Купатись тільки в спеціально відведених місцях у присутності дорослих.