Головна » 2019 » Березень » 11 » Міжнародний жіночий день
Міжнародний жіночий день

«Жінка. Мати. Берегиня»

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країн птахи, квітнуть дерева зодягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна, а разом з нею Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінки!

7 березня у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято приурочено Міжнародному жіночому дню під назвою «Жінка. Мати. Берегиня».  В організації свята взяли участь найкращі учні школи під керівництвом педагога-організатора Якушевої М. О. та вчителя музики Лендєл С. І. Концерт до 8 березня пройшов весело, урочисто та цікаво, а в кінці свята вчителів привітали оригінальними крокусами.

Переглядів: 280 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1