Головна » 2018 » Грудень » 13 » Акція «Милосердя»
Акція «Милосердя»

Благодійність пробуджує в людині співчуття і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Учні нашої школи – щедрі та доброзичливі і завжди відгукуються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. «Твори добро, бо ти – Людина», –  саме під таким гаслом у нашій школі пройшла щорічна благодійна акція «Милосердя». Учителі, учні 1-9 класів за сприяння батьків протягом трьох днів приносили консервацію, овочі, фрукти, лікарські трави та інші продукти харчування, які ми передали для хворих Притулку Товариства Червоного Хреста в с. Ракошино. Найактивнішими були учні 3-А класу (класний керівник Павлик Р. Й.)

Проведення таких благодійних акцій дає можливість усім нам осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме ми, люди з добрими і щирими серцями.

Переглядів: 294 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1