Головна » 2014 » Жовтень » 30 » Благодійна акція "Милосердя"
Благодійна акція "Милосердя"

Починаючи з ЖОВТНЯ у нашій школі проводиться благодійна акція „Милосердя”, приурочена до Міжнародного дня громадян похилого віку та Міжнародного дня інвалідів, що відзначаються відповідно 1 жовтня та 3 грудня. Учні та вчителі  школи – щедрі і  доброзичливі, тому завжди відгукуються на прохання про допомогу тим, хто її потребує.  Метою акції був збір продуктів харчування для лікарні Червоного Хреста у с.Ракошино. В акції взяли участь всі учні школи, їхні батьки та вчителі. Спільними зусиллями для нужденних було зібрано продуктів харчування (картопля, цибуля, часник, перець, морква, капуста, буряки, горіхи, яблука та ін. городина, цукор, крупи, сіль, борошно, консервація – компоти, варення, салати.

Найбільш активними були учні 3-А, 4, 6, 8 касів.

Переглядів: 497 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1