Головна » 2019 » Травень » 11 » День ЦЗ
День ЦЗ

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайної ситуації, 11 травня 2019 року у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов День цивільного захисту.

Вранці учні та вчителі зібрались на подвірї школи де  провели шкільну лінійку, на якій ознайомились з планом проведення Дня ЦЗ.

На першому уроці класні керівники у цікавій та змістовній формі розповіли учням про необхідність дотримання правил безпечної поведінки під час виникнення пожеж у побуті, під час подорожей до лісу, про небезпеку знахідок вибухонебезпечних предметів, під час радіаційної небезпеки.

1 клас – практичне заняття «Думати швидко. Діяти чітко»

2 клас – урок «Захисти своє життя»

3-А клас – практичне заняття «Допоможи собі сам. Дії під час надзвичайних ситуацій»

3-Б клас – урок-бесіда «Цивільний захист населення»

4 клас – круглий стіл «Надзвичайні ситуації. Порядок дій під час надзвичайних ситуацій. Виклик рятувальних служб»

5 клас – урок «Життя найвища цінність. Бережи його»

6 клас – урок «Ти повинен це знати!»

7-А клас – круглий стіл «Надзвичайні ситуації. Порядок дій під час надзвичайних ситуацій. Виклик рятувальних служб»

7-Б клас – квест «Цивільний захист - це не жарти»

8 клас – година спілкування «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій»

9 клас – заняття з елементами тренінгу «Допоможи собі сам. Дії населення під час надзвичайних ситуацій»

Протягом дня учні мали можливість переглянути навчальні фільми «Варто знати кожному», «Евакуація у школах», виставку плакатів, малюнків, практично ознайомитись з засобами індивідуального захисту.

Після третього уроку було проведено евакуацію школи, де учні та вчителі продемонстрували обізнаність та підготовку при реагуванні у випадку виникнення пожежі.

Після закінчення навчальних занять вчителем фізкультури Басарабом В.І. проведено змагання серед учнів 5 – 9 класів, де учні показали свою силу, витривалість, швидкість та спритність.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Цей захід – невід’ємна складова навчально-виховного процесу, що дозволяє досягнути злагодженість у роботі адміністрації, педагогів і учнів школи. Основні завдання Дня цивільного захисту в основному виконано.

Переглядів: 371 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1