Головна » 2020 » Лютий » 21 » День пам’яті Героїв Небесної Сотні
День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд виховних заходів присвячених пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Так з учнями 6 класу був проведений виховний захід «Небесна сотня воїнів Майдану».

Метою заходу було вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, героїзму українських захисників і тих які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. Учні мали змогу переглянути презентацію, відеоролики подій Революції Гідності. Розповідь історика Решко Л. О. була доповнена сільським бібліотекарем  Рожкович Т. Е. Також була проведена загальношкільна лінійка-реквієм «Вічна пам'ять героям!» в якій взяли участь учні 7 класу.

Метою заходу було вшанування героїв Небесної сотні, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами країни. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями. Нехай же пам'ять про героїв залишається в наших в серцях назавжди.

Переглядів: 250 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1