Головна » 2019 » Жовтень » 15 » День працівників освіти
День працівників освіти

Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами – День  вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

4 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося  на першому уроці, де кожен клас привітав свого вчителя емблемою «Кращий вчитель» та подарував кульку з жартівливим пророцтвом. День пройшов весело та цікаво.

Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Переглядів: 238 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1