Головна » 2021 » Грудень » 12 » День української писемності
День української писемності

9 листопада Ключарківська гімназія разом з усією Україною відзначала одне із найголовніших свят нашої нації – День української писемності.

У цей особливий день наш заклад цвів від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні. Школярі гімназії разом з вчителями української мови Лендяком Й.В. та Фенчак М. В. підготували позакласний захід, на якому розповіли про красу та багатство нашої мови. Святкову виставку до Дня писемності й мови підготувала Богдан Є. Й. – бібліотекар школи.

Цього дня також стартував ХХІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Крім того, за традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися не лише учні школи, але й вчителі.

Переглядів: 164 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0