Головна » 2020 » Жовтень » 4 » День вчителя
День вчителя

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято – День працівників освіти.

Відбулося таке свято і у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів. Для найкращих вчителів найкращі учні підготували святковий концерт до Дня вчителя

(під керівництвом педагога-організатора Габовди Т.М. та вчителя музики Лендєл С.І.).

Учителів порадували гарним співом, смішними сценками та танцями. Подякою за свято були щирі усмішки та гучні оплески вчителів.

Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою.

Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

Переглядів: 183 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1