Головна » 2014 » Жовтень » 29 » Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»
Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»

Мітинг, присвячений 70-річчю визволення Закарпаття від фашистських загарбників

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам`яті ріка —

В серцях нащадків завжди буде жити!

З нагоди пам’ятної дати — 70-річчя визволення Закарпаття від фашистських загарбників 24 жовтня в стінах рідної школи відбувся мітинг. У вшануванні пам’яті воїнів, які загинули в боях за визволення Закарпаття та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів  у святі взяли участь учні школи, були присутні жителі села.

Відкрив мітинг директор школи І. В. Крайчик, який сказав, що в цей день відзначають річницю визволення Закарпаття та вшановують пам’ять земляків, які загинули у Великій Вітчизняній війні. Перемога у війні далася дуже великою ціною, і тільки пам’ять людська, розповіді очевидців збережуть для наступних поколінь правду про ті події. Також було  вшановано пам’ять воїнів-визволителів хвилиною мовчання.

Мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятника Вічної Слави.

Переглядів: 400 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2