Головна » 2014 » Вересень » 22 » Хай буде мир на всій Землі!
Хай буде мир на всій Землі!

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях безпечно, ми ходимо до навчального закладу. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Та чи всі діти на Землі живуть добре і щасливо?Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім'ї, але мають багато горя. Для них, насамперед, і існує день Миру.
У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе.
Давайте разом подумаємо, яким би ми хотіли бачити світ, що можна зробити щоб він став кращим? З чого взагалі все починається? «Мир у світі починається у наших серцях».
 І в той час, коли лунають постріли, йдуть міждержавні чи внутрішньодержавні військові конфлікти, потрібно приєднуватися у Міжнародний день миру до тих людей, які намагаються змінити світ кращим, підтримуючи найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо!

Переглядів: 875 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/3