Головна » 2015 » Вересень » 24 » Маскувальна сітка для АТО
Маскувальна сітка для АТО

Маскувальна сітка для АТО від учнів Ключарківської школи

Ми давно чули, що волонтери плетуть сітки для АТО. Захисні сітки для тих, хто захищає нашу державу, плетуть учні  Ключарківської ЗОШ І-ІІ ст.. Сьогодні, 23.09.2015р., до нас у школу приїхали волонтери із Мукачева і навчили всіх охочих учнів та учителів плести маскувальні сітки. Волонтери – Валентина Попелюшка, Степан Жук, переселенець із Донбасу пан Володимир – виступили перед учнями школи, показали техніку плетіння. У хід іде все, що учні знаходять удома – використані простирадла, одяг, скатертини.

Колір   сітки має відповідати осінньому пейзажу. Волонтери розповіли, які відтінки треба підбирати, щоб сітка зливалася з місцевістю і була непомітною для ворожих безпілотників.

Всі присутні із задоволенням та ентузіазмом плели сітку. Частина учнів готували матеріал, а інші – в’язали сітку. Хочеться, щоб сітка, зроблена дитячими руками, рятувала        наших   захисників, служила їм добрим захистом від ворога.

Переглядів: 586 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2