Головна » 2020 » Лютий » 21 » Міжнародний день рідної мови

Без мови немає народу

Щороку, 21 лютого, світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
В Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів також було проведено ряд заходів, присвячених Дню рідної мови. Лендяк Й. В, вчитель української мови та літератури, провів інтелектуальну гру-конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна» між учнями 6-го класу, а учні 8-А класу писали диктант «Без мови немає народу».
Цей День рідної мови об’єднує дітей, вчителів і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.
Любіть, шануйте рідну мову! Вона наш генетичний код!

Переглядів: 264 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2