Головна » 2017 » Березень » 13 » Шевченківські дні
Шевченківські дні

В Ключарківській ЗОШ І-ІІ ст., згідно плану виховної роботи, протягом 06-10 березня 2017 року, вчителями української мови та літератури Лендяком Йосипом Володимировичем та Фенчак Мариною Василівною було підготовлено та проведено заходи, присвячені Шевченківським дням. В заходах взяли участь учні 5-9 класів. У ході проведення позакласних та позашкільних годин спілкування учні були залучені до різноманітних форм та методів виховної діяльності. Заходи почалися з проведення уроків «Об'єднаймося ж, брати мої!» з нагоди відзначення 203 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. 09 березня було проведено конференцію «Ми Шевченка славить будем і ніколи не забудем» про життєвий і творчий шлях Кобзаря, яку підготували учні 9-их класів. Учні 7 класу підготували літературно-музичну композицію            «Т. Г. Шевченко – художник з душею поета.»

Протягом тижня учні брали участь у таких заходах:

- виставці учнівських робіт «Мій улюблений твір Т.Г.Шевченка в малюнках»;

- конкурсі стіннівок «Вінок Кобзареві»;

- конкурсі на краще читання віршів Т.Г.Шевченка;

Тиждень закінчився підбиттям підсумків та нагородженням переможців.

Переглядів: 404 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0