Головна » 2019 » Листопад » 1 » Шкільне караоке
Шкільне караоке

«Шкільне караоке»

«Музика виражає те, що не може бути сказане і те, про що неможливо мовчати»

Віктор Гюго

У рамках Тижня музики у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено шкільний вокальний конкурс «Караоке у школі». Програма відбувалася у три тури. У першому турі було обрано трьох учасників які мали змогу позмагатися у другому турі. Переможців обирали глядачі оплесками. У фінал вийшли двоє учасників Лендяк Валерія (4-А клас) та Човбан Анастасія (4-Б клас). Перемогла учениця 4-Акласу Лендяк Валерія, яка виконувала пісню гурту Казка – «Плакала» і отримала звання «Найкраща співачка школи 2019-2020 н. р.». Також між турами пройшов танцювальний флешмоб який підготували дівчата з 8-А класу. Всі учасники шкільного караоке отримали солодкі подарунки та були нагородженні грамотами. Свято пройшло весело та цікаво де ми відкрили багато нових талантів.

Переглядів: 252 | Додав: iesika | Рейтинг: 4.5/2