Головна » 2017 » Листопад » 20 » ШМО вчителів початкових класів та вихователі ГПД
ШМО вчителів початкових класів та вихователі ГПД

ШМО вчителів початкових класів  та вихователі ГПД

17.11.2017р. в рамках ШМО вчителів початкових класів та вихователі ГПД був проведений урок з природознавства у 4 класі на тему «Географічна карта. Умовні знаки». Урок підготувала і провела вчитель початкових класів Олексик Л.Г.

Урок був цікавим , змістовним та сучасним, насичений різними видами роботи. Вчитель вдало підготувала фронтальну, групову та індивідуальну роботу на уроці . Людмила Григорівна чергує словесні , наочні та практичні засоби навчання, зацікавлює учнів, стимулює до діяльності.

Були вдало використані інформаційні технології, адже це найефективніший і дуже зручний метод викладу нового матеріалу . Активна робота учнів у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що матеріал з даної теми засвоєний.

Переглядів: 484 | Додав: iesika | Рейтинг: 4.5/2