Головна » 2019 » Червень » 3 » Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Для вчителів, учнів та їх батьків це чудова шкільна традиція, яку не можна вилучити з життя; свято, яке підводить риску в навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами, домашніми завданнями, змаганнями, святами, подорожами...

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників, які водночас прощаються з рідною школою та вступають в нове, ще незвідане доросле життя.

Бажаємо гарного й цікавого відпочинку учням молодших та середніх класів, вчителям — життєвих сил і великого натхнення, а для Вас, випускники, нехай відлуння останнього дзвоника стане спогадом про дивовижне шкільне життя, а Ваше майбутнє буде яскравим та сповненим успіхами!

Всіх школярів, вчителів, батьків вітаємо із успішним завершенням навчального року!

Переглядів: 280 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1