Головна » 2016 » Квітень » 26 » Тиждень Біології та Хімії
Тиждень Біології та Хімії

З 11. 04-15.04 2016 року відбувся тиждень Біології та Хімії. Тиждень розпочався святковою лінійкою, виступів екологів з порадами, як відпочивати на природі.

У тижні брали участь учні 5-9 класів. Кожен  день відкривали для себе нове, цікаве з життя тварин, рослин та досліджень з хімії. У вікторині «Біологія і фразеологізми» глибокі знання показали учні 9 класу: Оленчин В. та Куканія А. Учениця 8-Б класу Пацан Ганна була найкраща у вікторинах «Загадкова хімія» та «Хвостата  біологія». Габовда Вікторія здивувала міні-проектом «Квіти і комахи», а Олексієнко Вікторія – рефератом «Сторінками Червоної книги Закарпаття». Не було рівних у вікторині «Любов до хімії  з  першої ложечки» учениці 7 класу Чорі Віолеті.

Кожен клас нагороджений грамотами за участь у конкурсі випуску стінгазет «Людина і природа» та «Цікава хімія». Закінчився тиждень показом відео «Чорнобиль хвилину до зриву» та хвилиною мовчання за героями, які загинули  у цій катастрофі.

Переглядів: 538 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0