Головна » 2019 » Жовтень » 21 » Тиждень фізкультури
Тиждень фізкультури

Тиждень фізкультури і спорту

«Здоров'я кожної людини – це його багатство»

З метою пропаганди здорового способу життя з 15.10. по 18.10.2019 року в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня робота вчителя фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

• виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення здоров'я;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;
  • виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

У вівторок  у школі відбулися «Козацькі забави» де взяли участь учні 5-7 класів. Перше місце зайняли учні 7 класу, а друге розділили між собою 5 та 6 класи.

У середу пройшло «Первенство школи по баскетболу» між 8-9 класами. Переможцями стали учні 8-А класу, друге місце зайняли – 9 клас, та третє місце дісталося 8-Б класу

У п’ятницю  школярі змагалися за першість школи по футболу (8-9 класи).

Весело, із азартом і завзяттям проходили змагання до Дня фізкультури і спорту!

Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні!

Переглядів: 263 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1