Головна » 2019 » Листопад » 19 » Тиждень інформатики
Тиждень інформатики

Тиждень інформатики в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ст. проходив з 11.11.2019 р. по 15.11.2019 р. Відповідальні за проведення предметного тижня були  вчителі інформатики:

- Кузьма Неля Михайлівна;

- Стеблак Наталія Іванівна.

Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

На дошці оголошень 11 листопада було розміщено план проведення тижня інформатики, де можна було ознайомитися з графіком проведення всіх конкурсів.

План проведення тижня інформатики

Дата проведення

Захід, учасники

11.11

Відкриття тижня інформатики.

Оголошення конкурсів:

• Конкурс малюнків «Я і комп’ютер» (1-4 класи)
  • Перегляд та обговорення відеороликів та презентацій «Ігроманія» (5-9 класи)
  • Найкращий кросворд з інформатики (5-6 класи)

12.11

Екскурсія в кабінет інформатики «Подорож до королівства цікавої інформатики» (1 клас)

Чемпіонат «Володар клавіатури» (7-9 класи)

13.11

Конкурс малюнків у програмі Paint «Художники» (5-6 класи)

14.11

Інтелектуальна вікторина  (8 класи)

15.11

Урок-вікторина «Знавці інформатики»  (4 клас)

18.11

Підведення підсумків тижня інформатики. Нагородження призерів

Протягом тижня діти відповідали на запитання вікторин, створювали малюнки  у програмі Paint, розгадували  ребуси та складали кросворди.

Тиждень інформатики пройшов яскраво та насичено, діти отримали задоволення від цікавих вікторин, конкурсів та інтелектуальних ігор, пов’язаних з інформатикою.

Активних учасників та переможців  конкурсів нагороджено грамотами та подяками на загальношкільній лінійці.

Переглядів: 294 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1