Головна » 2016 » Березень » 1 » Тиждень Математики
Тиждень Математики

У період з 22.02 по 26.02 в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів проходив тиждень Математики.

22.02 було проведено лінійку, присвячену відкриттю тижня Математики, на якій присутніх  ознайомились  з планом  роботи  на тиждень.

Відповідальний: вчитель математики: Семенович В.Ф.

23.02 – проведено математичне лото з учнями 3-го класу, (класний керівник Микуланинець Н.О.), та конкурс на кращу математичну газету серед учнів.

24.02 – відбулося взаємовідвідування уроків  математики.

25.02 – пройшов математичний КВК з учнями 2-А, 2-Б класів (вчитель Ворошило Г.Ф.).

26.02 – проведено математичний ранок з учнями  6, 7 класів «Хай славиться й святиться наук – цариця». (Вчитель математики  Семенович В. Ф.)

26,02 підведено підсумки тижня. Переможців та активних учасників   нагороджено грамотами.

Відзначено хорошу активність учнів школи під час проведення тижня Математики.

Переглядів: 401 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2