Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Тиждень музичного мистецтва
Тиждень музичного мистецтва

З  03 по 07  жовтня у  Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів  проходив Тиждень музичного мистецтва під керівництвом вчителя музичного мистецтва Лендєл С.І.  Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, на яких учні  показали свої знання, вміння, навички та творчі з дібності.Учні 1-9  класів брали активну участь у проведенні тижня.

Був проведений конкурс стінгазет, малюнків під назвою «Музика в малюнках», який виявив в учнів неабияку любов та знання  до предмету  «Музичне мистецтво».  У середу, п’ятого жовтня, було проведено  конкурс «Юні таланти» між учнями 5 – 7 класів. У цікавій формі пройшов конкурс «Чи знаєш ти музичне мистецтво?».  Всі команди відгадували загадки про ноти, співали естафетою   українські народні пісні, інсценізували  українську народну пісню на їх вибір, де найактивнішими були учні 7 класу.

На урочистій лінійці закриття тижня, у п’ятницю, було підведено підсумки тижня. Всіх активних учасників конкурсів було нагороджено грамотами.

Переглядів: 570 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2