Головна » 2018 » Березень » 19 » Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів

Відповідно до річного плану школи з 12 по 16 березня 2018 року в школі проходив тиждень початкових класів. Розпочався тиждень лінійкою «Наша школа початкова відкриває двері», на якій учні ознайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.

В цей же день було проведено конкурс читців «Україна – рідний край», у якому всі класи брали активну участь.

На протязі тижня школярі подорожували за такими напрямками.

- Понеділок – «Моя країна – Україна»,

- Вівторок – День рідної мови,

- Середа – День здоров’я і спорту,

- Четвер - День ерудитів,

- П’ятниця – День умілих ручок.

Учні початкових класів брали активну участь у всіх запланованих заходах. Цікавою і захоплюючою була гра-змагання «Золоті зернята народної мудрості», яку провела для першокласників Микуланинець Н.О.

Не менш пізнавальним був виховний захід «Подорож до країни Чемності», який підготувала і провела вихователь ГПД, Ворошило Г.Ф.

Надовго запам’ятаються другокласникам спортивні змагання «Виростайте здорові», проведені Павлик Р.Й.

В той же день Масалович О.С. провела пізнавальну вікторину «Здоров’я – найбільше багатство у світі.»

Дуже цікаво пройшов четвертий день тижня Оленчин Р.М. підготувала і провела з третьокласниками конкурсну програму «У царстві математики»,

а Олексик Л.Г. – природничу вікторину «Люби і знай свій рідний край» з учнями 4-го класу.

Учні початкових класів брали активну участь у конкурсі аплікацій «Мій улюблений казковий герой» та виставці саморобок «Творимо дива своїми руками» під керівництвом Скиби А.Л.

Тиждень початкової школи ще раз переконує в тому, що дитяча творчість мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела.

Переглядів: 758 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1