Головна » 2021 » Лютий » 15 » Тиждень суспільних наук та предметів художньо-естетичного циклу
Тиждень суспільних наук та предметів художньо-естетичного циклу

З 08.02 по 12.02.2021 в нашій школі проходив тиждень суспільних наук та предметів художньо-естетичного циклу, який був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

Вчитель історії Решко Лариса Олександрівна провела історичну гру «Стежками Київської  Русі – України» між командами учнів 7 та 9 класів.

Вчитель музичного мистецтва Лендєл Світлана Іванівна у п'ятницю 12 лютого з учнями 7 класу провела позакласний захід «Музична карусель», на якому учні класу показали свої знання з музичного мистецтва, проявили творчі здібності та вокальні.

Метою заходу також було виховувати інтерес та любов до музики, розвивати музичну пам'ять і кмітливість, та виявити театральні здібності дітей.

Вчитель трудового навчання Фехтел Валентина Йосипівна для учнів 7 класу  провела цікаві майстер-класи з виготовлення сувенірів до Дня святого Валентина

Переглядів: 176 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1