Головна » 2016 » Листопад » 14 » Тиждень Української Мови
Тиждень Української Мови

Ти, рідна мово, - святиня наша, гордість і краса

З 7 по 12 листопада в Ключарківській ЗОШ І – ІІ ст. проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ..
    Програма предметного тижня була цікавою і насиченою. Учні мали змогу поринути в світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу.
   Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня. Це й конкурси, і виставки, і літературні вікторини, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, тематичні лінійки, класні години тощо.
     9 листопада  учні взяли участь у першому турі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика, де показали чудові знання рідної мови.Найактивніші учасники Тижня були відзначені подяками, гарними оцінками, адже будь - який захід у школі є частиною навчального процесу. Всією шкільною спільнотою ми склали шану рідній мові. Учні та вчителі змогли проявити свої творчі та розумові здібності, яскраво продемонстрували великий патріотизм, любов до  до рідного слова.

Переглядів: 371 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1