Головна » 2015 » Жовтень » 19 » «У гості до музичних інструментів».
«У гості до музичних інструментів».

Згідно  плану  методоб’днання вчителів суспільно-гуманітарного циклу 13 жовтня у школі було проведено відкритий урок із музики вчителем Лендєл С.І. у 5 класі. Тема уроку -  «У гості до музичних інструментів».

Використовуючи інноваційні форми і методи навчання, Світлана Іванівна невимушено, в ігровій формі, повела п’ятикласників у чарівний світ музичних інструментів, підібрала цікавий матеріал до теми.

Присутніх на уроці зачарувала музика П. І. Чайковського із балету «Лускунчик». На уроці учні брали активну участь у роботі в групах, працювали з картками, визначали групи музичних інструментів, проявляли кмітливість, інтерес до музики та музичних інструментів. Особливо всіх присутніх п’ятикласники порадували своїм співом.

"У гості до музичних інструментів"

(Документ)    (Відеопрезентація)

Переглядів: 525 | Додав: iesika | Рейтинг: 4.0/4