Головна » 2017 » Грудень » 7 » Убережи себе від СНІДу!
Убережи себе від СНІДу!

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів медичною сестрою Костик О.Д. було проведено просвітницьку бесіду для учнів 8-9 класів на тему «Убережи себе від СНІДу!»

Учнів вразили факти про те, що в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок.

Олена Дмитрівна у доступній формі розповіла учням про наслідки жахливої хвороби та про те, як її уникнути.

До уваги учнів було представлено інформаційний стенд«СНІД», де учні мали змогу почитати інформацію про ВІЛ і СНІД.

Оскільки 1 грудня – Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-інфікованими, захід було проведено з метою усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, і для того, щоб зробити все можливе аби уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби, бо СНІД може увійти практично в кожен дім і в кожну сім'ю. І всім треба пам'ятати, що єдина людина, хто може нас врятувати від СНІДу, – це ми самі.

Переглядів: 511 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/3