Головна » 2018 » Квітень » 17 » Великодня писанка 2018
Великодня писанка 2018

СВЯТЕ ГНІЗДО
Клекотіли лелечата в гнізді, що на хаті,
Вбиралися якраз в пір’я, вже були крилаті.
Танцювали у гнуздечку, мали міцні ноги,
Гартували лише крила вони до дороги.

У цім клекоті лелечім відчувалась сила…
А ще дума і надія, щоб в путі хранила.
Скоро, скоро, лелечата зможете злетіти,
Так в житті завжди буває – виростають діти.

Пам’ятайте, наші любі, де рідна оселя,
Одним помахом здолайте безводну пустелю.
Тільки тут, у ріднім краї, де озера сині,
Вас чекає гніздо рідне, на нашій Україні.

Великодній настрій панує у стінах нашого закладу! На уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва та у позаурочний час діти створюють справжні шедеври! Так проходить виставка дитячих творчих робіт «Сяють наші писанки, як весняні квіточки» на Великодню тематику, де яскраво показана вся творча уява та майстерність вихованців: Великодні композиції, писанки, мальованки, крашанки і крапанки. Всі учні 1-9 класів були нагороджені грамотами за активну участь у виставці "Великодня писанка 2018р."
     Особливо відзначились роботи . "Гілочка писанок" (Ворошило Вероніка), "Гніздечко щастя "(Балаж Юлія), "Казкове дерево чарівних яєць" (Лендяк Валерія)," Гніздо життя " (Кірик Сергій), "Великодній віночок" (Балаж Мирослава), "Великодні смаколики"(Яворський Максим).
Приємно відзначити що традиційно кожного року проходить виставка великодніх композицій.

Переглядів: 366 | Додав: iesika | Рейтинг: 4.0/1