Головна » 2019 » Травень » 5 » Великодня виставка
Великодня виставка

«Воскресни, писанко!»

У кожній українській родині знають, що Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят.
Дорослі і малі із настанням весни чекають цього свята.

Це – родинне свято, на яке збирається вся родина. Готуються до святкування теж усі: прибирають житло, печуть паски та фарбують крашанки.
Готувалась до Великодня і наша велика шкільна родина. Усі – від маленьких першокласників, до старшокласників та вчителів взяли участь у шкільній великодній виставці поробок «Воскресни, писанко!», яка проходила у Ключарківській  загальноосвітній школі І-ІІ ступенів 2 травня 2019 року направлена на розвиток творчих здібностей дітей, виховання в учнів любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу.
Жовті, червоні, жовто-гарячі крашанки виблискували у кошиках, а прикрашені дитячими руками маленькі пасочки святково дивилися на присутніх як справжнісіньке Великоднє диво...

Переглядів: 270 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1