Головна » 2016 » Листопад » 23 » Відкритий урок з географії у 8 класі
Відкритий урок з географії у 8 класі

18.11.2016р. в рамках ШМО вчителів природничо-математичного циклу був проведений відкритий урок з географії у 8 класі на тему "Формування рельєфу. Внутрішні та зовнішні рельєфоутворюючі чинники і процеси". Урок підготувала і провела вчитель географії Голянич Н. І.

Урок проведено за педагогічною моделлю  «Перевернуте навчання»Суть даного методу полягає в наступному: учні самостійно вивчають теоретичний матеріал, а у класі час використовується на виконання практичних завдань.  Під час уроку використано різноманітні прийоми роботи, які стимулювали учнів застосовувати самостійно набуті знання у практичних видах діяльності. Кульмінаційним моментом уроку була робота учнів у групах. Завдання груп: за допомогою підручника і додаткових джерел інформації записати територіальне поширення рельєфоутворювальних чинників і презентувати свою роботу. Завершився урок прийомом «Тепло рук».

Переглядів: 545 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1