Головна » 2017 » Травень » 24 » Відкритий урок з німецької мови у 6 класі
Відкритий урок з німецької мови у 6 класі

Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу 12 травня 2017 року в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений відкритий урок німецької мови з учнями 6 класу на тему «Літо. Літні канікули». Вчитель Ряшко А. В.

Метою уроку обрала поглиблення та розширення знань учнів з теми «Літо», удосконалення вмінь та навичок практичного володіння мовою в монологічних та діалогічних формах висловлювання, а також з аудіювання, читання, письма. Учні розповідали, як і де люблять відпочивати, складали асоціативне гроно, співали та читали вірші німецькою мовою. На уроці було видно зацікавленість дітей до вивчення німецької мови. Результатом уроку була дружня і цікава робота, приємне спілкування німецькою, а найголовніше – це нові знання.

Переглядів: 482 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0